» Kontakt

Kontakt

MAGAZYN TARGOWA
Ul. Targowa 34
07-410 Ostrołęka
Godziny otwarcia : Pn-Pt 7:00-18:00
So 7:00-13:00

MAGAZYN GRANICZNA
Ul. Graniczna 4
07-410 Ostrołęka
tel.: 29 760 70 03
Godziny otwarcia : Pn-Pt 8:00-16:00

DZIAŁ FINANSOWY
Kierownik: Grażyna Szefler
tel.: 608 722 716
e-mail: finanse@spshandel.pl

Agnieszka Mierzejewska
tel.: 662 081 387
fax: 29 769 40 86

DZIAŁ KADRY I PŁACE
tel.: 29 760 25 61
fax: 29 760 60 53

DZIAŁ HANDLOWY
Dyrektor do spraw sieci: Marek Nożewski
tel.: 29 760 29 88
e-mail: mnozewski@spshandel.pl

Specjalista ds. zakupów: Łukasz Chrzanowski
tel.: 784 078 801
e-mail: lukasz.chrzanowski@spshandel.pl

Monika Budna
tel.: 29 769 40 91
e-mail: monika.budna@spshandel.pl

Specjalista ds. zakupów: Marek Ramotowski
tel.: 604 277 027
e-mail: marekr@spshandel.pl

Specjalista ds. zakupów: Zbigniew Jaworski
tel.: 604 595 069
e-mail: zbigniew.jaworski@spshandel.pl

Specjalista ds. handlu: Dorota Rawa
tel.: 662 021 283
e-mail: dorota.rawa@spshandel.pl

Specjalista ds. handlu: Mariusz Zajkowski
tel.: 29 769 40 58
tel.: 604 105 946
e-mail: mariusz.zajkowski@spshandel.pl

Specjalista ds. handlu: Łukasz Łada
tel.: 662 021 273
e-mail: lukasz.lada@spshandel.pl
 
DZIAŁ ANALIZ
Kierownik: Sławomir Jarka
tel.: 29 769 40 78
e-mail: slawek.jarka@spshandel.pl

Referent ds. analiz: Aleksandra Mierzejewska
tel.: 662 082 250
e-mail: centrala@spshandel.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW
Kierownik Działu Zakupów: Beata Rodzeń
tel.: 606 899 993
e-mail: beata.rodzen@spshandel.pl

Kierownik ds. zakupu:: Beata Szczęsna
tel.: 604 608 516
e-mail: beata.szczesna@spshandel.pl

Asystent kierownika działu zakupów: Jolanta Zyśk
tel.: 734 171 305
e-mail: jolanta.zysk@spshandel.pl

Specjalista ds. promocji: Adriana Maniło
tel.: 728 865 569
e-mail: adriana.manilo@spshandel.pl

Nabiał,herbaty: Anna Rogalska
tel.: 784 975 424
e-mail: anna.rogalska@spshandel.pl

Słodycze: Kryspina Rodowicz
tel.: 734 171 302
e-mail: kryspina.rodowicz@spshandel.pl

Chemia, kosmetyki: Beata Szczepanek
tel.: 784 078 804
e-mail: beata.szczepanek@spshandel.pl

Konserwy, przetwory owocowo-warzywne: Jolanta Ramotowska
tel.: 728 494 308
e-mail: jola.ramotowska@spshandel.pl

Kawy, napoje: Joanna Zawadzka-Szukiewicz
tel.: 662 082 216
e-mail: joanna.zawadzka@spshandel.pl

Przyprawy,bakalie: Ewa Sobieska
tel.: 784 078 802
e-mail: ewa.sobieska@spshandel.pl

Ryby, lody, mrożonki: Monika Chylińska
tel.: 606 774 791
e-mail: monika.chylinska@spshandel.pl


Pieczywo, ciasta: Joanna Koczkodan
e-mail: joanna.koczkodan@spshandel.pl

Mięso, wędliny, produkty ECO, garmażerka: Marta Korzeniecka
tel.: 662 081 978
e-mail: marta.korzeniecka@spshandel.pl

Papierosy, chipsy, gumy, produkty dla zwierząt: Natalia Nalewajk
tel.: 734 171 306
e-mail: natalia.nalewajk@spshandel.pl

Art. przemysłowe: Piekarska Izabela
tel.: 662 082 107
e-mail: izabela.piekarska@spshandel.pl

Art. przemysłowe: Malwina Kołakowska
tel.: 734 171 307
e-mail: malwina.kolakowska@spshandel.pl

Przyprawy, Bakalie: Ewa Sobieska
tel.: 784 078 802
e-mail: ewa.sobieska@spshandel.pl

Alkohole, Art. farmaceutyczne: Łukasz Wawrzyniak
tel.: 734 171 426
e-mail: lukasz.wawrzyniak@spshandel.pl
Warzywa,owoce: Katarzyna Serejko
tel.: 784 036 674
e-mail: katarzyna.serejko@spshandel.pl
DZIAŁ REKLAMY I PROMOCJI
Kierownik działu reklamy i promocji: Michał Szeląg
tel.: 604 758 555
e-mail: michal.szelag@spshandel.pl

Specjalista ds. promocji: Krzysztof Lisowski
tel.: 600 062 751
e-mail: krzysztof.lisowski@spshandel.pl

Referent ds. reklamy: Magdalena Morawska
e-mail: magdalena.morawska@spshandel.pl

Referent ds. reklamy: Andrzej Mazurkiewicz
e-mail: andrzej.mazurkiewicz@spshandel.pl

Grafik: Adam Zaborowski
e-mail: adam.zaborowski@spshandel.pl

DZIAŁ EXPORTU
Anna Cichowska
e-mail: anna.cichowska@spshandel.pl
tel.: 692 901 899
fax: 29 760 81 09
Skype: anna.maria.sps

Przemysław Piersa
e-mail: przemyslaw.piersa@spshandel.pl
tel.: 606 872 500
tel.: 29 760 02 75
Skype: przemyslaw.piersa

Andrzej Liszewski
e-mail: andrzej.liszewski@spshandel.pl
tel.: 606 961 118
Skype: andrzej.liszewskiSPS

Marzena Brzezińska
e-mail: email: export.sps@spshandel.pl
tel.: 882 350 968
Skype: Marzena spshandel

DZIAŁ IMPORTU
Barbara Pyskło
e-mail: barbara.pysklo@spshandel.pl
tel.: 784 975 423
Skype: barbaraspshandel
DZIAŁ CHEMII
Specjalista ds. handlu: Ewa Herubin
tel.: 666 026 741
fax.: 29 760 38 35
e-mail: ewa.herubin@spshandel.pl


HURTOWNIA CASH&CARRY
Kierownik hurtowni: Ewa Pukas
tel.: 604-510-425
tel.: 29 760 54 18,
e-mail: ewa.pukas@spshandel.pl

Bogdan Perkowski
tel.: 29 760 70 05,
tel.: 662 082 198
fax: 29 760 53 83
Kasa tel.: 29 760 02 75

"BIT"- FRANCZYZOWA SIEĆ SKLEPOWA
Referent ds. handlu i analiz: Joanna Gniazdowska
tel.: 734 171 308
e-mail: biuro.dystrybucja@spshandel.pl

DYSTRYBUCJA
Dyrektor ds. dystrybucji i Marki Własnej: Paweł Borzuchowski
Tel.: 29 760 37 74
e-mail: Pawel.borzuchowski@spshandel.pl

Kierownik: Daniel Szczęsny
tel.: 606 999 629
e-mail: daniel.szczesny@spshandel.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Elżbieta Krupka
tel.: 662 081 998
e-mail: dystrybucja1@spshandel.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Agnieszka Borzuchowska
tel.: 784 066 487
e-mail: agnieszka.borzuchowska@spshandel.pl

MARKA WŁASNA
Specjalista ds. Marki Własnej Magdalena Zawiślak
Tel.: 29 760 37 74
e-mail: magdalena.zawislak@spshandel.pl

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażenie zgody: Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego przez SPS Handel S.A. z siedziba w Warszawie (02-390) przy ul. Grójeckiej 194 lok. 91 zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243)


Administratorem danych jest SPS Handel S.A z siedzibą w Warszawie (02-390), ul. Grójecka 194 lok. 91, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza powyższe dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Spółka informuje, iż osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, prawo ich poprawiania lub żądania ich usunięcia na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 poz. 2135 ze zm.).

Przejdź do strony głównej

NASZE MARKI

  • BAROWE
  • BULIONI
  • CAFE ROMICA
  • CHWILKA
  • KRISS
  • MLEKERS
  • MOJA MARKA
  • MONDELLO
  • OCEANIC
  • WĘDLINY Z GOSPODARSTWA
Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390), ul. Grójecka 194 lok.91 w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego na podstawie art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243)

 

Copyright 2017 www.spshandel.pl - SPS HANDEL S.A. | Opracowanie: A/A