» Kontakt

Kontakt

SEKRETARIAT TARGOWA
Ul. Targowa 34
07-410 Ostrołęka
tel.: 662 084 321
tel.: 29 760 00 30
fax: 29 760 99 45
e-mail: sekretariat@spshandel.pl

SEKRETARIAT GRANICZNA
Ul. Graniczna 4
07-410 Ostrołęka
tel.: 662 084 326
tel.: 29 760 00 40
e-mail: sekretariat.graniczna@spshandel.pl

BIURO ZARZĄDU
tel.: 662 084 329
tel.: 29 760 00 20
e-mail: biuro.zarzadu@spshandel.pl

MAGAZYN TARGOWA
Ul. Targowa 34
07-410 Ostrołęka
Godziny otwarcia : Pn-Pt 7:00-18:00
So 7:00-13:00

MAGAZYN GRANICZNA
Ul. Graniczna 4
07-410 Ostrołęka
tel.: 29 760 70 03
Godziny otwarcia : Pn-Pt 8:00-16:00

DZIAŁ FINANSOWY
Kierownik: Grażyna Szefler
tel.: 608 722 716
e-mail: finanse@spshandel.pl

Agnieszka Mierzejewska
tel.: 662 081 387
fax: 29 769 40 86

DZIAŁ KADRY I PŁACE
tel.: 29 760 25 61
fax: 29 760 60 53

DZIAŁ HANDLOWY

Dyrektor ds. dystrybucji i Marki Własnej: Paweł Borzuchowski
Tel.: 29 760 37 74
e-mail: pawel.borzuchowski@spshandel.pl

Dyrektor do spraw sprzedaży hurtowej
i sieci detalicznej: Marek Nożewski

tel.: 604 409 529
tel.: 29 760 29 88
e-mail: mnozewski@spshandel.pl

Asystent Dyrektora Handlowego: Monika Budna
tel.: 784 066 488
tel.: 29 769 40 91
e-mail: monika.budna@spshandel.pl

Specjalista ds. zakupów: Marek Ramotowski
tel.: 604 277 027
e-mail: marekr@spshandel.pl

Specjalista ds. zakupów: Zbigniew Jaworski
tel.: 604 595 069
e-mail: zbigniew.jaworski@spshandel.pl

Specjalista ds. handlu: Dorota Rawa
tel.: 662 021 283
e-mail: dorota.rawa@spshandel.pl

 
Specjalista ds. handlu: Mariusz Zajkowski 
tel.: 604 105 946
tel.: 29 769 40 58
e-mail: mariusz.zajkowski@spshandel.pl

Specjalista ds. handlu: Łukasz Łada
tel.: 662 021 273
e-mail: lukasz.lada@spshandel.pl
DZIAŁ LOGISTYKI
Kierownik ds. transportu: Mariusz Krupa
tel.: 608 317 100
e-mail: mariusz.krupa@spshandel.pl

DZIAŁ ANALIZ
Kierownik: Sławomir Jarka
tel.: 29 769 40 78
e-mail: slawek.jarka@spshandel.pl

Referent ds. analiz: Aleksandra Mierzejewska
tel.: 662 082 250
e-mail: centrala@spshandel.pl

DZIAŁ ZAKUPÓW

Kierownik Działu Zakupów: Beata Rodzeń
tel.: 606 899 993
e-mail: beata.rodzen@spshandel.pl

Kierownik ds. zakupu: Beata Szczęsna
tel.: 604 608 516
e-mail: beata.szczesna@spshandel.pl

Asystent kierownika działu zakupów: Jolanta Zyśk
tel.: 734 171 305
e-mail: jolanta.zysk@spshandel.pl

Specjalista ds. promocji: Adriana Maniło
tel.: 728 865 569
e-mail: adriana.manilo@spshandel.pl

Nabiał,herbaty,oleje: Anna Rogalska
tel.: 784 975 424
e-mail: anna.rogalska@spshandel.pl

Słodycze: Kryspina Czujak 
tel.: 734 171 302
e-mail: kryspina.rodowicz@spshandel.pl

Chemia, kosmetyki: Beata Szczepanek
tel.: 784 078 804
e-mail: beata.szczepanek@spshandel.pl


Konserwy, przetwory owocowo-warzywne:
tel.: 728 494 308

Kawy, napoje: Joanna Zawadzka-Szukiewicz
tel.: 662 082 216
e-mail: joanna.zawadzka@spshandel.pl


Ryby, lody, mrożonki: Monika Chilińska
tel.: 606 774 791
e-mail: monika.chilinska@spshandel.pl

Pieczywo, ciasta:
tel.: 532 140 427

Mięso, wędliny, produkty ECO, garmażerka: Marta Korzeniecka
tel.: 662 081 978
e-mail: marta.korzeniecka@spshandel.pl
 
Papierosy, chipsy, gumy, produkty dla zwierząt: Natalia Nalewajk 
tel.: 734 171 306
e-mail: natalia.nalewajk@spshandel.pl

Art. przemysłowe: Izabela Piekarska
tel.: 662 082 107
e-mail: izabela.piekarska@spshandel.pl

Art. przemysłowe:
tel.: 734 171 307

Przyprawy, Bakalie: Ewa Sobieska
tel.: 784 078 802
e-mail: ewa.sobieska@spshandel.pl

Alkohole, Art. farmaceutyczne: Łukasz Wawrzyniak
tel.: 734 171 426
e-mail: lukasz.wawrzyniak@spshandel.pl

Warzywa,owoce,cukier,przetwory zbożowe,dżemy,miody,dania gotowe: Katarzyna Serejko
tel.: 784 036 674
e-mail: katarzyna.serejko@spshandel.pl



DZIAŁ REKLAMY I PROMOCJI
Kierownik działu reklamy i promocji: Michał Szeląg
e-mail: michal.szelag@spshandel.pl

Specjalista ds. promocji: Krzysztof Lisowski
tel.: 600 062 751
e-mail: krzysztof.lisowski@spshandel.pl

Specjalista ds. programu lojalnościowego:
Agnieszka Figura-Zaborowska
tel.: 604 758 555
e-mail: agnieszka.figura@sphandel.pl


Referent ds. reklamy: Małgorzata Piasta
tel.: 604 758 555
e-mail: malgorzata.piasta@spshandel.pl


Referent ds. reklamy: Andrzej Mazurkiewicz
tel.: 734 171 424

e-mail: andrzej.mazurkiewicz@spshandel.pl

Grafik: Adam Zaborowski
e-mail: adam.zaborowski@spshandel.pl

DZIAŁ EXPORTU
Kierownik działu exportu: Anna Cichowska
e-mail: anna.cichowska@spshandel.pl
tel.: 692 901 899
fax: 29 760 81 09
Skype: anna.maria.sps

Zastępca kierownika ds. exportu:
Przemysław Piersa

e-mail: przemyslaw.piersa@spshandel.pl
tel.: 606 872 500
tel.: 29 760 02 75
Skype: przemyslaw.piersa

Specjalista ds. exportu: Andrzej Liszewski
e-mail: andrzej.liszewski@spshandel.pl
tel.: 606 961 118
Skype: andrzej.liszewskiSPS

Specjalista ds. exportu: Marzena Brzezińska
e-mail: export.sps@spshandel.pl
tel.: 882 350 968
Skype: marzenaspshandel
DZIAŁ IMPORTU
Specjalista ds. importu: Barbara Pyskło
e-mail: barbara.pysklo@spshandel.pl
tel.: 784 975 423
Skype: barbaraspshandel


DZIAŁ CHEMII
Specjalista ds. handlu: Marlena Bednarczyk 
tel.: 666 026 741
fax.: 29 760 38 35
e-mail: chemia@spshandel.pl


HURTOWNIA CASH&CARRY

Z-ca kierownika hurtowni: Bogdan Perkowski 
tel.: 29 760 70 05,
tel.: 662 082 198
fax: 29 760 53 83
Kasa tel.: 29 760 02 75
e-mail: zmgraniczna@spshandel.pl


"BIT"- FRANCZYZOWA SIEĆ SKLEPOWA
Referent ds. handlu i analiz: Joanna Gniazdowska
tel.: 734 171 308
e-mail: biuro.dystrybucja@spshandel.pl


DYSTRYBUCJA
Kierownik: Daniel Szczęsny
tel.: 606 999 629
e-mail: daniel.szczesny@spshandel.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Elżbieta Krupka
tel.: 662 081 998
e-mail: dystrybucja1@spshandel.pl

Specjalista ds. sprzedaży: Agnieszka Borzuchowska
tel.: 784 066 487
e-mail: agnieszka.borzuchowska@spshandel.pl



MARKA WŁASNA
Specjalista ds. Marki Własnej Beata Awęcka 
Tel.: 29 760 37 74
e-mail: marka.wlasna@spshandel.pl

Wybierz dział:

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Adres e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Grójecka 194 lok. 91, 02 – 390 Warszawa, moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu kontaktowym, w celu : przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.): na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu kontaktowym adres poczty elektronicznej informacji handlowej kierowanej do mnie przez SPS Handel S.A.

Wyrażam zgodę, zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U.2017.1907 z późn. zm.), : na przesyłanie na udostępniony przeze mnie w powyższym formularzu kontaktowym numer telefonu informacji handlowej kierowanej do mnie przez SPS Handel S.A.


Informujemy, że:
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu kontaktowym jest SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie, ul Grójecka 194 lok. 91, 02 – 390 Warszawa, tel. 29 760 00 30, fax: 29 760 99 45, e-mail: sekretariat@spshandel.pl, zwana dalej Spółką.
Dane osobowe są przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu społecznego w celu realizacji Pani/Pana reklamacji, informacji zawartej w wyżej przesłanej korespondencji. Szczegółowe informacje dotyczące prywatności, bezpieczeństwa i danych osobowych znajdują się Polityce prywatności dostępnej na stronie internetowej www.spshandel.pl.

Przejdź do strony głównej

NASZE MARKI

  • BAROWE
  • CAFE ROMICA
  • CHWILKA
  • KRISS
  • MLEKERS
  • MOJA MARKA
  • MONDELLO
  • NITKI JAJECZNE
  • OCEANIC
  • WĘDLINY Z GOSPODARSTWA
Newsletter
Copyright 2017 www.spshandel.pl - SPS HANDEL S.A. | Opracowanie: A/A