» Sprzedaż hurtowa

Dane kontaktowe

 
Dyrektor do spraw dystrybucji
i Marki Własnej:

Paweł Borzuchowski 

alt
e-mail: pawel.borzuchowski@spshandel.pl
tel.: +48 29 760 81 09



Dyrektor do spraw sieci:
Marek Nożewski 

alt
 e-mail: mnozewski@spshandel.pl
 mob: +48 604 409 529
 tel.: +48 29 760 81 09


Asystent Dyrektora
ds. handlu hurtowego:

Monika Budna

alt   
e-mail: monika.budna@spshandel.pl
mob: +48 784 066 488
tel.: + 48 29 760 40 91


Specjalista ds. handlu:
Dorota Rawa

alt 
e-mail: dorota.rawa@spshandel.pl
mob.+ 48 662 021 283


Specjalista ds. handlu:
Mariusz Zajkowski

alt 
e-mail: mariusz.zajkowski@spshandel.pl
tel.: + 48 29 769 40 58
mob.+ 48 604 105 946


Specjalista ds. handlu:
Łukasz Łada

alt 
e-mail: lukasz.lada@spshandel.pl
mob.+ 48 662 021 273


Specjalista ds. handlu:
Marcin Panuś

alt 
e-mail: marcin.panus@spshandel.pl
mob.+ 48 784 078 801
 
Specjalista ds. zakupów:
Marek Ramotowski

alt  
e-mail: marekr@spshandel.pl
mob. +48 604 227 027


Specjalista ds. zakupów:
Zbigniew Jaworski

alt 
e-mail: zbigniew.jaworski@spshandel.pl
mob.+ 48 604 595 069
 
DZIAŁ CHEMII
Specjalista ds. handlu:

Ewa Herubin

alt  
e-mail: ewa.herubin@spshandel.pl
mob. +48 666 026 741
fax.   +29 760 38 35
 

Sprzedaż hurtowa

 
alt
 
Dział handlowy to zaangażowani pracownicy którzy dbają aby nasza oferta asortymentowa była różnorodna i wzbogacała się o nowe produkty. Dział ten zajmuje się dystrybucją produktów spożywczych na terenie całej Polski.
 
Dzięki magazynowi posiadającemu system wysokiego składowania jesteśmy w stanie obsłużyć ponad 600 hurtowni, sieci handlowych, dyskontów i dużych sklepów.
 
 
   

 


 
DZIAŁ CHEMII

Prowadzimy sprzedaż produktów renomowanych marek takich jak:

alt altalt altalt

i wielu innych.
 

Przejdź do strony głównej

NASZE MARKI

  • BAROWE
  • BULIONI
  • CAFE ROMICA
  • CHWILKA
  • KRISS
  • MLEKERS
  • MOJA MARKA
  • MONDELLO
  • NITKI JAJECZNE
  • OCEANIC
  • WĘDLINY Z GOSPODARSTWA
Newsletter

Podanie adresu e-mail jest jednocześnie zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPS Handel S.A. z siedzibą w Warszawie (02-390), ul. Grójecka 194 lok.91 w celach marketingu bezpośredniego wykonywanego na podstawie art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo Telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 243)

 

Copyright 2017 www.spshandel.pl - SPS HANDEL S.A. | Opracowanie: A/A